Použité VZV vysokozdvižné vozíky Jungheinrich, po STK

Použitý  vysokozdvižný  vozík značky Jungheinrich DFG320

Vysokozdvižný vozík vzv ve velmi dobrém stavu Jungheinrich DFG320. Pohon nafta. VZV vysokozdvižné vozíky JungheinrichNosnost vozíku 2t, zvedací zařízení triplex, výška zdvihu 435cm, volný zdvih 155 cm, pozicioner s bočním posuvem. Nosné vidlice 120x40x1500mm.

Vozík je vybaven kabinou a má obuty superelastické pneumatiky. Stav motohodin: 14277 mth. Aktuálně hotové STK na 1 rok, vozík ve velmi dobrém stavu. Po dohodě termínu  lze vyzkoušet v Č. Budějovicích nebo zajištěnění levného dovezení vysokozdvižného vozíku po celé ČR. Vozík je po STK a celkové kontrole.

Garantujeme plnou fukčnost a případný levný pozáruční servis. VZV VZV vysokozdvižné vozíky Jungheinrich jsou dobrou volbou pro každý provoz. Více  vysokozdvižných vozíků  http://www.agrom-kj.cz/voziky/?state=bazar.

Dáme Vám nejlepší cenu. Více informací po telefonu nebo emailem. AGROM-KJ s.r.o. spolehlivý dodavatel manipulační techniky – více v referencích. 20 let na trhu.

Prodej vzv, VZV vysokozdvižné vozíky všech značek. Servis, půjčovna, pronájem, STK, řidičké průkazy, bazar manipulační techniky.

Pneumatiky lisujeme přímo u vás a zdarma při větší opravě zapůjčíme náhradní VZV bezplatně.  Náhradní díly k dodání ihned nebo do 24 hodin po celé České republice.  Hlídáme Vám platnost námi vystavených STK. Přeprava zakoupených VZV vlastním nákladním vozem. Zajišťujeme servis i paletových nízkozdvižných vozíků NZV a dalších skladových strojů po celou dobu jejich životnosti. Jsme certifikováni pro technické prohlídky a revize VZV

Abyste mohli ve své firmě provozovat vysokozdvižný vozík, pak musí být obsluha řádně proškolena, seznámena s ovládáním, bezpečností práce a samozřejmě musí být vybavena řidičským průkazem pro vysokozdvižný vozík. V České republice je povinnost pro tyto stroje mít příslušný řidičský průkaz. Nemáte-li toto oprávnění dejte nám o tom vědět a vše Vám pohodlně a levně zařídíme. Přihlášku na školení řidičů si můžete stáhnout zde

 Cena stroje 189.000Kč

Nevyhovuje  Vám tento typ stroje? Dejte nám zadání a čas a my seženeme použitý, levný a námi zkontrovaný vozík přímo pro Vás.

 

Motorizace: Nafta
Nosnost: 2 tuny
Zdvih: 4 350 mm
Zvedací zařízení: triplex
Motohodiny: 14 277
Tisk produktu
Individuálně Podle Vás
Poptat

Další technické parametry:

Nosnost 2t
Výška zdvihu 4,35m
Stav zařízení velmi dobrý, STK

Konktakt na prodejce

Ing. Václav Šulc
Obchodní zástupce

Telefon:
+420 727 875 890
Email:
sulc@agrom-kj.cz

Máte zájem, spojte se s námi:

Máte zájem o naše produkty a služby? Znechte na sebe nezávazný kontakt, jak jen to bude možné ozveme se vám zpět. Spolehněte se na naše zkušené techniky a odborníky na vše kolem vysokozdvižných vozíků a související manipulační techniky. Patříme k nejzkušenějším v ČR.

Odeslat

Podobné vozíky v nabídce

Prohlédnout celou nabídku