Pronájem a půjčovna VZV

Pronájem a půjčení vysokozdvižného vozíku

Více o pronájmech zjistíte na našich nových webových stránkách www.akoravoziky.cz

Potřebujete vozík pouze na omezenou dobu nebo nárazově? Není pro Vás výhodné si jej pořizovat? Hledáte silného a spolehlivého dodavatele za rozumné ceny? Pokud ano, je Vám naše půjčovna vysokozdvižných vozíků zcela k dispozici. Můžete si vybrat z několika modelů, nosností a motorizací. Zapůjčený VZV dopravíme až k Vám. Pokud Vás zajímá cena, zavolejte na níže uvedené číslo.

Neváhejte se na nás obrátit a volejte na  tel. 727 875 890.

Pronájem VZV

Prodeji, distribuci, servisu a pronájmu vysokozdvižných vozíků se věnujeme od roku 1998. Sídlíme v Českých Budějovicích, kam si můžete přijet techniku prohlédnout a domluvit oboustranně výhodné podmínky pronájmu. V nabídce máme stroje od českých i všech významných zahraničních výrobců napříč trhem. Nabízíme krátkodobé pronájmy, dlouhodobé pronájmy i pronájem vozíku včetně obsluhy.

Jaký vysokozdvižný vozík si půjčit?

Jako dodavatel a prodejce vysokozdvižných vozíků, se pyšníme opravdu maximální nabídkou vysokozdvižných vozíků k pronájmu. Nabízíme  malé i velké VZV, s nosností nad 10t, plynové, dieselové, benzinové nebo elektrické. Je možné si vybrat mezi vozíky s různou výškou zdvihu. Nabízíme i vozíky terénní.

Těžkotonážní (velkotonážní) vysokozdvižné vozíky nad 16t k zapůjčení u nás.

Nestandardní řešení nám nejsou cizí a proto nově nabízíme k pronájmu  VZV s nosností nad 16t.

Máme vlastní podvalník na dopravu VZV i ostatních stavebních strojů.

Starosti s dopravou nechte na nás. Vlastníme tahač s podvalem, který pohodlně převeze jakýkoliv stroj do 50 t.

S námi nemusíte řešit složitá povolení pro převoz nadměrného nákladu, hledání férového dopravce. O vše se zkušeně a pečlivě postaráme.

Kolik to bude stát?

Ceny jsou přátelské a kalkulujeme je dle konkrétních Vašich požadavků. Zavolejte nám a vyjednejte si výhodnější podmínky než od konkurence.

Volejte na tel.: 727 875 890

 


Zapůjčení VZV po dobu opravy

V případě, že oprava Vašeho vlastního vysokozdvižného vozíku je náročnější a my ho opravujeme v našich dílnách, nenecháme Vás bez manipulační techniky. V tomto případě Vám, na dobu opravy vašeho vozíku, zapůjčíme náš vozík. Vozík Vám dopravíme vlastní dopravou.

Ukázka vysokozdvižných vozíků od nás: