Více nově najdete na www.akoravoziky.cz

Nabídka a servis VZV pneumatik

Prodáváme pneumatiky na vysokozdvižné vozíky všech druhů, rozměrů, odolností a použití. Pneumatiky přijedeme nalisovat přímo do vaší firmy na váš stroj. Jsme oficiálním dodavtelem a servisním partnerem pneu značky Trelleborg.

Trelleborg M2 Pit Stop Line

Typ: Super Elastik, konstrukce Loc nebo Standard
Rozměr: Rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky

Trelleborg PREMIA

Typ: SE, Loc, St.
Rozměr: rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky

Trelleborg Orca

Typ: SE Loc, St.
Rozměr: rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky
Prohlédnout celou nabídku

Paletizační vidle a další příslušenství pro VZV

U nás seženete veškerá přídavná zařízení, různé druhy vidlic a veškeré doplňky k vysokozvižným i nízkozdvižným vozíkům. Poskytujeme rovněž odborné konzultace při výběru vhodných přídavných zařízení. Zakoupené doplňky a díly odborně montujeme.

Prohlédnout celou nabídku

Proč zvolit Agrom KJ

Jsme na trhu již od roku 1998. Zajišťujeme servis paletových, vysokozdvižných i nízkozdvižných vozíků po celou dobu jejich životnosti. Jsme certifikováni pro technické prohlídky a revize VZV. Prodáváme samotné stroje i veškeré jejich příslunství. Dodáváme a lisujeme značkové VZV pneumatiky.

Servis všech značek vysokozdvižných vozíků
Pneumatiky lisujeme přímo u vás a zdarma
Při větší opravě půjčíme náhradní VZV zdarma
Náhradní díly k dodání ihned nebo do 24 hodin
Hlídáme vám platnost námi vystavených STK
Přeprava zakoupených VZV vlastním nákladním vozem
Již 20 let se staráme o vaši manipulační techniku a VZV stroje
Sídlíme v Budějovicích, po JČ kraji to máme všude kousek

Co o nás řekli naši klienti?

“S firmou Agrom – KJ jsme spolupracovali již několikrát. Jednání byla vždy na profesionální úrovni, přímá a bez zbytečných okolků. Vždy jsme se dohodli na nejlepším postupu a řešení pro obě strany.”

“Pro servis naší manipulační techniky jsme si vybrali firmu AGROM - KJ, s.r.o. Oceňujeme její profesionální přístup, rychlost a flexibilitu servisních zásahů, stejně tak kvalitu odvedené práce.”

“S firmou Agrom-kj s.r.o. jsme spokojeni rychlé, spolehlivé a korektní jednání. Provádí pro nás servisy a technické kontroly VZV vše probíhá dle domluvy a bez problémů. Můžeme jen doporučit.”

“Spolupráce s Vámi si velmi vážíme a doufáme, že bude I v novém roce pokračovat v navázaném tempu. Se službami jsme spokojeni a to jak s pružností tak i s max. možnou rychlostí oprav.”

“Se společností Agrom KJ, s.r.o. mám pouze pozitivní zkušenosti (komunikace, cena, kvalita). Velkou výhodou je, že zajišťují kompletní servis včetně ročních povinných technických prohlídek u všech typů a značek vozíků v naší firmě.”

“Díky vysoce kvalitním produktům a vynikající zákaznické podpoře se AGROM-KJ stal v současné době jediným dodavatelem obutí pro veškerou manipulační techniku (Jungheinrich a Hyster) v naší společnosti.”