Více nově najdete na www.akoravoziky.cz

Nabídka a servis VZV pneumatik

Prodáváme pneumatiky na vysokozdvižné vozíky všech druhů, rozměrů, odolností a použití. Pneumatiky přijedeme nalisovat přímo do vaší firmy na váš stroj. Jsme oficiálním dodavtelem a servisním partnerem pneu značky Trelleborg.

Trelleborg M2 Pit Stop Line

Typ: Super Elastik, konstrukce Loc nebo Standard
Rozměr: Rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky

Trelleborg PREMIA

Typ: SE, Loc, St.
Rozměr: rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky

Trelleborg Orca

Typ: SE Loc, St.
Rozměr: rozměry, ve kterých se tato pneumatika vyrábí, jsou uvedeny v tabulce u dané pneumatiky
Prohlédnout celou nabídku

Paletizační vidle a další příslušenství pro VZV

U nás seženete veškerá přídavná zařízení, různé druhy vidlic a veškeré doplňky k vysokozvižným i nízkozdvižným vozíkům. Poskytujeme rovněž odborné konzultace při výběru vhodných přídavných zařízení. Zakoupené doplňky a díly odborně montujeme.

Prohlédnout celou nabídku

Proč zvolit Agrom KJ

Jsme na trhu již od roku 1998. Zajišťujeme servis paletových, vysokozdvižných i nízkozdvižných vozíků po celou dobu jejich životnosti. Jsme certifikováni pro technické prohlídky a revize VZV. Prodáváme samotné stroje i veškeré jejich příslunství. Dodáváme a lisujeme značkové VZV pneumatiky.

Servis všech značek vysokozdvižných vozíků
Pneumatiky lisujeme přímo u vás a zdarma
Při větší opravě půjčíme náhradní VZV zdarma
Náhradní díly k dodání ihned nebo do 24 hodin
Hlídáme vám platnost námi vystavených STK
Přeprava zakoupených VZV vlastním nákladním vozem
Již 20 let se staráme o vaši manipulační techniku a VZV stroje
Sídlíme v Budějovicích, po JČ kraji to máme všude kousek

Co o nás řekli naši klienti?

“S firmou Agrom – KJ jsme spolupracovali již několikrát. Jednání byla vždy na profesionální úrovni, přímá a bez zbytečných okolků. Vždy jsme se dohodli na nejlepším postupu a řešení pro obě strany.”

“Spolupráce s Vámi si velmi vážíme a doufáme, že bude I v novém roce pokračovat v navázaném tempu. Se službami jsme spokojeni a to jak s pružností tak i s max. možnou rychlostí oprav.”

“Pro servis naší manipulační techniky jsme si vybrali firmu AGROM - KJ, s.r.o. Oceňujeme její profesionální přístup, rychlost a flexibilitu servisních zásahů, stejně tak kvalitu odvedené práce.”

“Se společností Agrom KJ, s.r.o. mám pouze pozitivní zkušenosti (komunikace, cena, kvalita). Velkou výhodou je, že zajišťují kompletní servis včetně ročních povinných technických prohlídek u všech typů a značek vozíků v naší firmě.”

“S firmou Agrom-kj s.r.o. jsme spokojeni rychlé, spolehlivé a korektní jednání. Provádí pro nás servisy a technické kontroly VZV vše probíhá dle domluvy a bez problémů. Můžeme jen doporučit.”

“S firmou spolupracujeme od roku 2014, kdy bez problémů převzala servis manipulační techniky. Spolupráci hodnotíme kladně, vnímáme snahu všech pracovníků dívat se na opravy manipulační techniky, včetně servisu pneu na VZV, očima zákazníka a tím minimalizovat náklady.”